פוקסיפול מנצח את כל אתגרי ה "עשה זאת בעצמך"

אחד האתגרים הכי קשים שחובבי DIY נתקלים בהם, הוא הצורך להדביק חומרים שונים ומציאת הדבק המתאים לכל חומר. בעולם התיקונים הביתיים, יש צורך להדביק יחד מגוון של חומרים: ברזל, עץ, זכוכית ועוד. הבעיה מתחילה כאשר דבק מתגלה כמצוין לסוג אחד של חומרים, למשל עץ, אך בלתי יעיל לחומר אחד, כגון מתכת. דבקים מסוג זה מגבילים את אפשרויות היצירתיות ואת הבעיה הזו בדיוק פותר פוקסיפול. פוקסיפול הוא דבק תעשייתי חזק במיוחד והייחודיות שלו היא בהתאמה למגוון עצום של חומרים. זאת ועוד, הוא מאפשר הדבקה של חומרים שונים במהותם, כגון עץ ומתכת. לפיכך הוא אידיאלי עבור אלו שרוצים לתקן, ליצור ולשפץ ללא הגבלות וזו אחת הסיבות שהוא דבק שפופולרי גם בתעשייה ולא רק לשימוש ביתי.

בניית עגלה עם דבק אפוקסי

אחת הדוגמאות המקסימות ליכולת של פוקסיפול להדביק יחד חומרים מסוגים שונים, הוא עגלה שעשויה מקופסת עץ וגלגלי מתכת. כיום, כשנושא הקיימות והמיחזור מככב בסדר היום, יש מאמץ למצוא שימוש חוזר לחומרים שונים או להפוך אותם לתוצר חדש. כך, כל ארגז מעץ יכול בקלות להפוך לארגז נייד ולשמש לאחסון או שינוע ציוד. באמצעות פוקסיפול, תוכלו להדביק גלגלים לארגז ולהסב אותו למוצר חדש לגמרי.

כדי להשתמש בדבק, ראשית יש לנקות את המשטחים המיועדים להדבקה. במקרה הזה, יש לנקות גם את גלגלי המתכת וגם את העץ משום שלכלוך, שומנים ואבק מקשים על הדבק לבצע את פעולתו וייתכן וההדבקה לא תהיה חזקה ועמידה כפי שאתם שואבים. כדאי לסמן על תחתית העגלה היכן אתם רוצים להדביק את הגלגלים, משום שפוקסיפול הוא דבק חזק מאוד ולא מאפשר "להתחרט" לאחר שמדביקים איתו. לאחר מכן יש לערבב את הדבק. כל ערכה של דבק פוקסיפול כוללת שני חומרים ועל-מנת ליצור את הדבק יש לערבב כמות שווה מהם. הסממן לכך שהם התערבבו היטב והדבק מוכן לשימוש, הוא הצבע האחיד שנוצר. לאחר שהדבק מוכן, מרחו אותו על המשטח המיועד. במקרה של עגלה, מדובר על גלגלי המתכת. תמיד כדאי למרוח את הדבק על המשטח הקטן יותר ולא ההיפך, כדי למנוע סרבול וחישוב לא מדויק של כמות הדבק הרצויה. את הגלגלים יש להדביק בתחתית הארגז ולהמתין 10 דקות. לאחר 10 דקות העגלה החדשה שלכם מוכנה לשימוש ואתם יכולים להעמיס עליה כל שתרצו.

פוקסיפול מאפשר לסיים את העבודה בשיא האסתטיות

אחת התכונות המוצלחות ביותר של פוקסיפול, מעבר לעמידות וחוזק, היא שניתן לשייף ולצבוע אותו לאחר ההדבקה. כלומר אם השתמשתם בכמות דבק גדולה מדי וישנן שאריות שנזלו לצדדים, אתם יכולים לשייף אותן בצורה שלא תבליט את הדבק. אם אתם צובעים את העגלה ומתמקדים גם בחלק התחתון שלה, אין שום מניעה לצבוע גם על שאריות הדבק, במידה וקיימות כאלו. פוקסיפול הוא אם כך הדבק המושלם לעבודות עשה זאת בעצמך וחיבור בין אלמנטים שונים כדי ליצור משהו חדש, יעיל ומרגש. כמובן, שהאפשרויות הן בלתי נגמרות וניתן להשתמש בו להרבה יותר מארגז וגלגלים. מכיוון שהוא מתאים למבחר חומרים וגם מאפשר להדביק אותם זה לזה, אתם יכולים להשתמש בו לכל יצירה ממוחזרת שעולה על דעתכם. בנוסף, המחיר האטרקטיבי שלו מאפשר רכישה חוזרת והצטיידות בכמה ערכות של דבקים שיכולות להיות תמיד בהישג יד. לכן בכל פעם שתהיה לכם השראה ותרצו ליצור באמצעות הדבקה, לא תצטרכו להתלבט ותוכלו לממש את החזון שלכם באופן מיידי.

✔פוקסיפול הינו דבק חזק ועמיד ביותר.
✔דבק אפוקסי דו-מרכיבי קל לשימוש וליישום מהיר.
✔בעל יכולת הדבקה של חומרים רבים כגון: מתכת, בטון, קרמיקה, עץ, שיש, פלסטיק, זכוכית, בטון, מלט, גרניט, פרוצלן ועוד.
✔בגלל חוזקו ועמידותו הרבה הוא אידיאלי עבור תיקונים בבית, בתעשייה, בענף הרכב, לתחביבים ומלאכות.
✔דבק מעולה בעל יכולת הדבקה כשל ״הלחמה קרה״
✔החומר מיושם בקלות במריחת המשחה ומתקשה כמתכת
✔עמיד בפני מים, מזג אוויר, שמנים ובטמפרטורה של 180 מעלות בהתאם ליישום.